Nezaradené

Ak matrac, tak iba z prírodných materiálov

V roku 1992 sa začala firma SEGUM venovať výrobe ortopedických matracov a boli na Slovensku prví, kto začal s ich výrobou výlučne z prírodných materiálov. Sortiment začali postupne rozširovať a dnes majú v ponuke lacnejšie, ale aj luxusné výrobky, čím pokrývajú dopyt širokého spektra zákazníkov.

Postel

Módne trendy neobchádzajú ani túto oblasť nášho života a aj dizajn postelí a matracov podlieha trendom. V súčasnosti zákazníci preferujú hrubé matrace, čím dosiahnu komfortnú výšku postele a zabezpečia si tak príjemný a pohodlný spánok. Kolekcia výrobkov firmy je zložená z tých najkvalitnejších výrobkov, ktoré produkujú vo veľkých sériách, a takto ušetrené náklady sú základom pre možnosť ponúknuť zákazníkom kvalitné výrobky za atraktívne ceny. Každý nový model matraca je vyrábaný s ohľadom na cenu, ktorú prísne strážia, aby zostal pomer kvality a prijateľnej ceny. Výrobky firmy si môžu záujemcovia pozrieť v kamenných predajniach v Bratislave, Žiline a Senici, kde ich privítajú odborní pracovníci a pomôžu pri výbere.

mattress-2029193_1920

Matrace sa delia na dve základné skupiny: pružinové a sendvičové. Pružinové ešte ďalej delíme na taštičkové a Bonell matrace. Podľa druhu použitej peny poznáme matrace zo studenej, komfort či memory peny. Výrobca pri ich výrobe dbá predovšetkým na zdravotnú stránku matracov, a pretože v súčasnosti mnoho ľudí trápia alergie, tak na ich výrobu používa výlučne originálnu švajčiarsku penu Sanitized s certifikovanými antibakteriálnymi vlastnosťami. Spomedzi spomínaných typov sú matrace Segum však najkvalitnejšie latexové matrace. Latex sa kombinuje s kokosovými vláknami a vznikne tak matrac z prírodných materiálov, ktorý spĺňa požiadavky na zdravý spánok.

Firma Segum sa teší z výborných vzťahov s výrobcami kvalitných materiálov, a tak aj produkty, ktoré odchádzajú z ich výrobní, sú zárukou najvyššej kvality a originality. Vďaka tomu majú za tie roky už veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa k nim vracajú, pretože sú si istí, že tam dostanú len to najlepšie pre zdravý a pohodlný spánok.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.