Site Loader


Motorky sú veľmi vzrušujúcim motorovým prostriedkom, ktorý si už získal srdcia miliónov ľudí po svojom svete. Venujeme sa im športovo, ale niektorí kľudne aj iba v rámci svojho hobby, teda máme doma motorku, na ktorej chodíme na výlety, http://www.huranavylet.info/ alebo ju dokonca využívame namiesto auta – pretože motorka u nás predstavuje náš jediný dopravný prostriedok. Niet sa čomu čudovať, ide o veľmi lákavý a štýlový dopravný prostriedok, na ktorom jazda predstavuje niečo viac, ako len obyčajnú jazdu. čierny motorkár
Mnohí motorkári alebo motorkárky vravia, že milujú jazdu na motorke najmä preto, lebo im prináša adrenalín a preto, lebo sa pri nej cítia skutočne veľmi slobodní. Jednoducho a jasne, dokážu si takúto jazdu užívať skutočne naplno. A je to presne tak – jazda na motorke sa skutočne líši od jazdy v inom dopravnom prostriedku, pretože na motorke nie sme nijak špeciálne chránený, nesedíme vo veľkom aute, ale sme v podstate na veľmi tenkom ľade.
To je tiež najpodstatnejší dôvod, prečo je motocykel takým kontroverzným dopravným prostriedkom. Jednoducho sa zdá byť príliš nebezpečný a samozrejme, že aj je. Ale ak by sme sa mali na vec pozerať takto, tak potom je nebezpečné z istého uhlu pohľadu aj obyčajné chodenie po chodníku.motor z motorky
Všetko je svojim spôsobom nebezpečné a práve to je dôvod, prečo sa usilujeme toto nebezpečenstvo všetkými možnými silami čo najviac zminimalizovať. V prvom rade by sme teda mali vsadiť na kúpu kvalitného motorkárskeho oblečenia a iných doplnkov. K najvýznamnejšej ochrane motorkárov však patria jednoznačne ochranné prilby, ktoré sú povinnosťou každého jedného jazdca. Mali by sme ich však nosiť aj v prípade, ak by to zákon jasne neprikazoval, pretože jazda na motocykli bez ochrannej prilby predstavuje skutočne veľmi vysoké riziko úrazu.
HJC prilby Eres-racing preto predstavujú špičkovú kvalitu pre všetkých motorkárov po celom svete. Chráňte svoju hlavu pri jazde skutočne kvalitne a dokonca aj štýlovo.