Site Loader

Žena podľa znamenia

 

Čo keby sme si teraz povedali niečo o tomto veľmi citlivom stvorení? Tak žena predstavuje odjakživa nežné stvorenie, ktoré sa doma stará o všetko čo je potrebné, o rodinu, deti, domácnosť a podobne. Ale predstavíme si ženu pod jednotlivými znameniami.  

1.) žena ako baran – ženy narodené v tomto znamení je veľmi ťažké pre nich partnerstvo. Dalo by sa povedať aj že je to pre nich konkurenčný boj o moc. Preto aj hľadajú skôr pasivného muža, ktorý sa im skôr podriadi. A preto niekedy vyhráva skôr kamarátstvo ako partnerstvo. Ale na druhej strane, keď už tieto ženy majú deti, tak dokážu byť veľmi svedomité a starostlivé, ale aj netrpezlivé. To znamená,  že v podstate čakajú kedy deti vyrastú a keď sú staršie vie s nimi mať skôr kamarátsky vzťah a nechá ich sebarealizovať. V práci naopak potrebujú mať určené ciele, ktoré by vedeli plniť a hlavne sa nad tými vecami nadchnúť. A nakoniec tieto ženy majú radi boj ale samozrejme nie neférový neznášajú intrigy a podobne. 

star-sign-g4504765cc_640

2.) žena ako lev – V týchto ženách je niečo majestátne a veľkolepé. Rady sa zabávajú, vzbudzujú pozornosť a majú sklony k narcizmu. Tieto ženy majú veľmi umelecké, organizačné schopnosti, sú tvorivé a vedia jednať s ľuďmi . Tieto vlastnosti sa im hodí v práci a hlavne ak by boli v nejakej najlepšie vedúcej funkcii. Taktiež si ale musíme spomenúť, že tieto ženy sú veľmi dobré dramatické herečky. To znamená, keby sa trápili tak na tvári to ani nedajú poznať. Čo sa týka vzťahov, tak sa vedia oddať milovanej osobe a svojej rodine. Ale na druhej strane sú aj dosť žiarlivé. 

contactors-g6080dbe67_640

3.) žena ako panna – Tak táto žena prekvitá hlavne vedomosťami a inteligenciou, a čo je veľmi dôležité pre tieto ženy vie človeka odhadnúť. Nikdy nie je vulgárna a nerozpráva svoje názory na sex. O tejto žene vieme povedať že je to aj veľmi romantická žena, má rada dlhodobé vzťahy nikdy nehľadá nič krátkodobé a nezáväzné. Tieto ženy sa aj charakterizujú tým, že sa neustále starajú o svoj výzor, dokážu byť vždy upravené, v podstate vieme povedať že sú elegantné v každej situácii.