Nezaradené

Ako do svojho života vrátiť chuť na sex

Síce o tom verejne moc nevravíme a považujeme to skôr za súkromnú vec, ale nie vždy je náš intímny zážitok v posteli ideálny. Častokrát sa napríklad u mužov môže prejavovať problém so slabou erekciou alebo nízke libido, kedy môže byť príčinou fyzická alebo psychická únava po ťažkom dni. A znížené libido sa môže týkať takisto žien z rovnakých dôvodov. Tento stav môže byť prirodzený, ale ak sa opakuje a naša chuť k sexu pomaly vytráca, určite to nie je to stav, o ktorý by sme práve stáli.

žena leží v posteli, vzrušenie

Efektívnu úlohu tu však niekedy dokáže zohrať samotná myseľ a predstavivosť. Takisto vzrušujúca predohra. Najskôr je potrebné sa uvoľniť a nemyslieť na nič iné, ako na dotyčný okamih. A nemali by vás stresovať ani myšlienky, či dokážete uspokojiť vašu polovičku. Jednoducho sa snažte myslieť len na to príjemné. Pre mužov však existuje ešte jeden trik, ako z pôžitku vyťažiť maximum a tým je prirodne afrodiziakum pre muzov, ktoré zvyšuje libido a eliminuje stres aj únavu.

Riešením ale dokáže byť takisto pohyb alebo krátka športová aktivita. Tieto činnosti sú v nemalej miere prospešné nielen z hľadiska fyzickej kondície, ale tiež z tej psychickej. Častokrát dokáže ísť o jediný funkčný spôsob, ako si v danej chvíli vyvetrať hlavu a zbaviť sa napätia či celodenného stresu. A takýto mentálny stav je pre intímne radovánky ideálny. Na druhej strane to však s pohybom netreba preháňať, teda aspoň nie pred sexom. Najlepšie sa dostať do kondície, v ktorej sa budete cítiť fit, avšak nebudete nadmieru vyčerpaní.

milenci, pár pri vode

Tú správnu náladu dokáže priniesť takisto domáca pohoda. Po práci si spoločne s partnerkou oddýchnete pri vašom obľúbenom filme, neuškodí pohár vína a chutné, no ľahšie stráviteľné jedlo.

Vo všetkých spomenutých prípadoch je cieľom dosiahnuť potrebné uvoľnenie a rýchlu regeneráciu, vďaka čomu sa následne dokáže zvýšiť chuť na spoločné chvíle v posteli.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.