Nezabúdajte na náušnice

Záujem o módu posledné roky neustále stúpa. Štýlové oblečenie je snom každej ženy. Všetci dobre vieme, že pohľady na ulici patria najmä upraveným ženám. Oblečenie však nie je jediným nástrojom, ktorým dokážeme upútať. Veľkú rolu zohrávajú aj šperky. Šperky odjakživa patria ku ženám, zvýrazňujú ženskosť, nežnosť a predstavujú akýsi spoločenský štandard. Na každodenné nosenie nemusíte zvoliť práve drahokamy. No aj čas spojený s rekreáciou či čas strávený v práci si vyžaduje nejaký šperk. Najčastejšie volíme náušnice. Náušnice dokážu byť nenápadné, ale pritom vedia zaujať na prvý pohľad. Zatiaľ čo jedny preferujú bižutériu práve kvôli jej nízkej cene, Iný majú radšej luxusnejšie produkty ako zlato. Niekedy je však najlepšia stredná cesta. Tým sú strieborné náušnice. Striebro je kvalitný materiál, ktorý dokáže vyzerať dlho ako nový čo sa o bižutérii povedať nedá. Striebro je tiež kvalitnejšie.

strieborné náušnice

Nemusíte sa obávať deformácii náušnice. Pomer kvalita a cena je lepší ako v prípade zlata a drahších materiálov. Strieborné náušnice si môže dovoliť takmer každý. Striebro vyzerá tiež dobre na prvý pohľad. Vďaka jeho lesku ho okoloidúci ihneď zbadajú. Strieborné náušnice nemusia byť obyčajné. V kombinácii so striebrom krásne vyniknú drahokamy. Farebné kamene len zvýraznia krásu náušníc. Pre náročnejšie je v ponuke rada Swarovski. Cenovo prístupné a vzhľadom luxusný produkt patrí už dlhé roky k jedným z najobľúbenejších náušníc.

dlhé náušnice

Náušnice ešte viac vyniknú pokiaľ zvolíte celú sadu. Kombinácia s náramkom či náhrdelníkom len do tvorí celkový dojem. Náušnice by nemali chýbať na ušiach žiadne ženy. Či už zvolíte klasické napichovačky alebo visiace dlhé náušnice úspech na seba nenechala dlho čakať.

Výber náušníc je len osobná záležitosť a štýl vzhľad či veľkosť by ste si mali zvoliť podľa vlastných preferencií. Noste vždy to čo sa cítite dobre a nie čo sa páči ostatným.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.