Pre skutočných znalcov jedine Sparco.

Niektorí motoristi berú svoje automobily iba ako prostriedky na prepravu do práce, za nákupmi alebo na dlhé cesty. No existuje početná skupina motoristov, ktorí svojich štvorkolesových miláčikov vnímajú podstatne inak. Pre týchto majiteľov automobilov je podstatné ako ich dopravné prostriedky vyzerajú, ako pôsobia pri jazde na svoje okolie. Vonkajší vzhľad auta vnímajú ako svoju sebaprezentáciu, takže sa snažia, aby ich automobil vyzeral maximálne štýlovo a jedinečne.

športové vozidlo

Existuje viacero automobilových doplnkov, ktoré dokážu výrazne oživiť vzhľad vášho auta. Od športových sedačiek, volantu až po rôzne spojlery a fólie na karosérii alebo sklách. No jedným z najvýraznejších doplnkov, ktorý padne do oka takmer vždy ako prvý sú kolesá na aute. A samozrejme máme na mysli najmä disky kolies. Tie dokážu dodať aj staršiemu autu niečo, čo žiadne iné doplnky nedokážu. A podstatné je, či zakúpené disky patria k overenej značke, keďže na trhu dnes existuje mnoho napodobenín, ktoré sú niekedy pre ich majiteľov až nebezpečné. Tieto „fejky“ vyzerajú na prvý pohľad niekedy lákavo, no materiálové zloženie a celková životnosť je veľmi zlá.

športové vozidlo

Takže ak už investovať peniaze do hliníkových diskov, tak určite do značkových. A keď značka, tak určite legenda medzi tuningovými značkami Sparco. Už iba vyslovenie mena tejto značky spôsobuje u automobilových nadšencov nevídaný rešpekt. Táto talianska značka funguje od roku 1977 a ponúka štýlové doplnky ako športové sedačky, volanty, oblečenie alebo disky. Viaclúčové disky Sparco sa vyznačujú čistým dizajnom a oblými tvarmi. Ak máte záujem o skutočnú kvalitu, nakupujte disky Sparco iba u overených predajcov. Nákupom napodobenín významne znižujete bezpečnosť svojej jazdy. A samozrejme, že lacné disky nevydržia niekedy bez zmeny vzhľadu ani prvú zimu. Takže vyhadzujete peniaze zbytočne do koša. To už radšej jazdite na starých plechových kolesách, ktoré sú určite bezpečnejšie.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.