Nezaradené

7 módnych pravidiel pri nosení bieleho trička

Na bielom tričku je skvelých veľa vecí. Napríklad to, že sa dá kombinovať so všetkým, potom to, že ho môžete nosiť pomaly pod hocijaký sveter alebo mikinu. Dá sa kombinovať s džínsami, so šatami, s šortkami a nikdy ním nič nepokazíte. Väčšina ľudí má radšej čierne tričko, zrejme je to preto, že na ňom nie sú vidno škvrny. Ale nebojte sa teraz sa dá umyť už skoro každá škvrna. Takže kúpte si aj biele aj čierne tričko a striedajte ich. Tu sú tipy, ako nosiť biele tričko, aby ste vyzerali čo najlepšie.

bílé tričko

1. Oblečte si ho so širokými džínsami, aby outfit vyzeral uvoľnene a nenútene. Obujte si jednoduché tenisky a máte outfit na každú neformálnu udalosť, ako napríklad nakupovanie, prechádzka so psom alebo káva s priateľmi.

 2.Dajte bielemu tričku s dlhým rukávom šmrnc, tým že si zahnete rukávy a zastrčíte ho do nohavíc. Dodá to outfitu zaujímavú iskru a taktiež vám rukávy nebudú zavadzať a vaša postava vynikne o dosť lepšie.

3.Nezabudnite si vždy k jednoduchému outfitu s bielym tričkom a džínsami zobrať aj slnečné okuliare, tie tomu dodajú úplne iný rozmer. Môžu aj zakryť kruhy pod očami po divokej noci.

4. Kombinujte biele tričko vždy s jednoduchými bielymi teniskami a nikdy nič nepokazíte. Jednotná farba tenisiek a trička je veľmi harmonická a budete pôsobiť uhladene a štýlovo.

5. S bielym tričkom budete vždy vyzerať nenútene a ležérne. Takže, ak je to presne o čo sa snažíte, dajte si na seba biele tričko a všetko je vybavené.

triko

6. Uvedomte si, že v jednoduchosti je krása. Nie je pekné príliš farebné a vyšperkované oblečenie. S jednoduchosťou zažiarite najviac a budete sa cítiť aj skvelo a nebudete mať problém s kombinovaním farieb a doplnkov.

7. Pokiaľ chcete trochu outfit s bielym tričkom okoreniť, kúpte si ho s nejakou potlačou. V obchodoch je tričiek s potlačou na výber veľa stačí sa len rozhodnúť, aké chcete, ale nezabúdajte v jednoduchosti je krása.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.