Čistenie odtokov a kanalizačných potrubí

Neverili by ste ako dokáže mastnota, vlasy a mnoho iného odpadu zanášať Vaše odtoky. Postupnými nánosmi sa tieto zachytávajú na stenách potrubí a stále viac a viac ho zanášajú. Následne dochádza k zlému priechodu splaškov a odtok sa stáva stále menej priechodný. Spomalením odtekania vody v umývadlách, kuchynských drezoch či vo vaniach by ste mali určite spozornieť a predísť zbytočným veľkým škodám. Je lepšie situáciu riešiť skôr ako keď už je neskoro. Pri úplnom upchaní odtokov hrozí, že sa Vám všetok nahromadený odpad vráti späť a vy tak budete mať zbytočné škody na majetku a v nemalej časti aj na psychike.

kanalizačný poklop

Veď čo vo Vás vyvolá zistenie, že po príchode domov z práce, či dovolenky a podobne, na Vás bude čakať príšerný zápach a Vaše umývadlá či drezy budú pretekať splachovaným obsahom späť Vašej do domácností. Samozrejme, je treba spozornieť v prípadoch slabého odtekania vody v umývadlách alebo sprchách aj na pracovisku. Nie je to nič milé, keď nastane takýto nepríjemný,,havarijný,, stav a vy budete riešiť aj škody na majetku. Predchádzajte týmto problémom včasným zásahom a dajte si vyčistiť svoje kanalizačné potrubie.

umývadlový odtok

Krtkovanie samotné je pomerne rýchle a mnohokrát menej nákladové ako finančné riešenie vzniknutých škôd. Krtkovanie je možné vykonávať elektromechanickým čistením ale aj samotným vysokotlakovým čistením. Vysokotlakové čistenie je viac menej využívanejšie, no všetko závisí na samotnej nepriechodnosti kanalizačného potrubia. Vykonávame aj TV monitoring, ktorý dokáže odhaliť poškodené potrubie poprípade vieme touto cestou určiť rozsah poškodenia daného úseku potrubia. Naša spoločnosť je k dispozícii denne non-stop a naše služby sú na vysokej profesionálnej úrovni. Krtkovanie a cena Ab-krtkovanie za tieto služby nie je vysoká preto bez obáv zavolajte radšej skôr ako by malo byť už neskoro.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.