Ušetrite priestor a získajte nadčasový dizajn sklenenými posuvnými dverami

Zmena a výmena dverí znamená vždy veľkú dizajnérsku, estetickú a funkčnú zmenu. V prípade zámeny za sklenené posuvné dvere získate nadčasový prvok, ktorý bude dominantou v každom priestore, navyše aj s vyššou funkčnosťou ako boli pôvodné klasické dvere. Nebojte sa zmeny, odvahu a najmä inšpiráciu nájdete na sklenené posuvné dvere , ponuke, ktorá Vám priblíži mnohé možnosti riešenia posuvných sklenených dverí.

jednokrídlové posuvné dvere

Ich základnou vlastnosťou je kvalita, ľahkosť, vzdušnosť a najmä bezpečnosť vďaka patentovanej technológii výroby, profesionálnemu zameraniu, zohľadneniu aj netypických požiadaviek a najmä vďaka špeciálnemu bezpečnostnému sklu, ktoré je upravené kalením a nehrozí nebezpečenstvo rozbitia dverí.

Patent, ktorý zahŕňa aj špeciálny posuvný systém do ktorého je osadená celosklenená plocha má tichý dojazd, bezpečne sa ovláda a je veľmi spoľahlivý, takže deti alebo seniori nebudú s ním mať problémy. Dokonca aj špeciálna dojazdová podložka je tichá a bezpečná, dvere sa vďaka nej spoľahlivo zatvoria a vytvoria v miestnosti pocit súkromia.

priehľadné posuvné dvere

Sklenené posuvné dvere splnia svoju funkciu v malých priestoroch v domácnosti, pri prechodoch do kúpeľne alebo na terasy, prípadne na balkóny a takisto sú vkusným a funkčným doplnkom pri delení väčšieho objektu na menšie celky, napríklad v administratívnych budovách.

Povrchová úprava bezpečnostného skla nepozná obmedzenia, či už vo forme číreho alebo matného skla, prípadne množstva fólií alebo motívov vytvorených pieskovaním a alternatívou sú aj kombinácie všetkých možností. Celosklenená plocha môže byť vo forme jednokrídlových alebo aj viackrídlových dverí, ktoré budú vždy spoľahlivo osadené do vodiacej lišty a celého posuvného systému, takže aj viackrídlové realizácie budú vždy bezpečné a maximálne funkčné. Dovoľte svetlu prenikať do priestoru, doprajte mu vzdušnosť, estetiku a praktické využitie formou posuvných sklenených dverí.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.