Čo dať na hlavu, aby sme zaujali?

Módou sa zaoberá stále viac mladých ale aj starších ľudí. Pomocou módy môžete vyjadriť svoj postoj, štýl, zameranie. Čoraz viac ľudí si dáva záležať na tom, v čom idú do ulíc. Môžeme si všímať štýlové, originálne outfity. V určitej miere tomu prispievajú aj sociálne siete. Instagram poskytuje množstvo inšpirácii a ľudia často nasledujú influencerov. Tí vedia, že tento rok sú v kurze šiltovky. Zatiaľ čo šiltovky boli vždy viac pánskou záležitosťou, dnes už nie sú žiadne rozdiely. Čoraz viac žien preferuje dámsku šiltovku ako štýlový módny doplnok. Šiltovka predstavuje pre väčšinu ľudí najmä ochranu hlavy pre priamym slnečným žiarením.

šiltovky

A aj to najmä u detí. Dospelý ľudia šiltovky často nenosia. No skúšali ste ju zladiť s vašim outfitom? Najmä značkové dámske šiltovky Trenchtown.sk sú tento rok v trende. Popredné značky ako New Era či Twinzz ste si už určite na niekom všimli. Je to moderný doplnok, ktorý z vás urobí na ulici neprehliadnuteľnú. Šiltovky sú ľahko kombinovateľné. Pri výraznom oblečení stačí zvoliť jednoduchý štýl šiltovky v menej výraznej farbe ako čierna alebo šedá. Naopak pri nudnom, jednoduchom outfite všetko zvýraznite šiltovkou v rôznych farbách a prevedeniach. Mimoriadne obľúbené sú šiltovky, ktoré prezentujú hokejové kluby. Ak ste fanúšikom nejakého z nich, šiltovka je ten správny spôsob ako to dať verejnosti najavo.

dámska šiltovka

Šiltovkou nikdy nič nepokazíte. Práve naopak. Nosením šiltovky upútate pozornosť, doladíte celkový vzhľad a vytvoríte moderný outfit. Výhodou šiltovky je tiež možnosť nenápadne skryť aj zlé vlasy. Práve pri hustých vlasoch šiltovka vynikne najkrajšie. Pokiaľ preferujete vlasy pod šiltovkou uviazané do copu, pred kúpou sa presvedčte či má šiltovka výrez na vlasy. Pri značkových šiltovkách to niekedy chýba, čo však vôbec nie je problém a vlasy si viete upraviť aj iným spôsobom.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.