Sprchové kúty a kovanie na sklo

Výnimkou nie sú ani kúpeľne, v prípade ktorých sa do popredia dostávajú moderné a štýlové kúpeľne čo najviac lesklé a sklenené, pretože na Vás pôsobia priezračne čisto a nádherne. V moderných dizajnových kúpeľniach uprednostňujete čoraz viac sprchové kúty lmmont.sk vyrobené zo skla, ktoré celkový priestor kúpeľne opticky nielen zväčšia, ale aj podčiarknu jej moderný vzhľad. So sklenenými sprchovými kútmi sme sa ešte pred pár rokmi stretávali väčšinou v niekoľkohviezdičkových hotelov a luxusných ubytovacích zariadeniach no očarili Vás natoľko, že v súčasnosti sú bežnými prvkami aj vo Vašich bytoch či domoch.

moderná kúpeľňa

Sú praktické, jednoducho udržiavateľné, elegantné a pôsobia naozaj noblesne, z kúpeľne vytvoria luxusné miesto v ktorom sa cítite maximálne príjemne a komfortne. Ich údržba spočíva v pretretí skla jemnou handričkou ktoré sa bude opäť nádherne lesknúť a v použití prípravku určeného na sklenené sprchové kúty proti vodnému kameňu – skutočne stačí minimum námahy na to, aby bola Vaša kúpeľňa nádherne nablýskaná.

sklenený sprchový kút

Neoddeliteľnou súčasťou sprchových kútov, ktoré zabezpečuje ich stabilitu a pevnosť je aj kovanie, ktoré by malo s konceptom takéhoto sprchového kútu ladiť. U nás nájdete kovania na sklo v prevedení lesklého alebo matného nerezu, ktorý je mimoriadne odolný a po jednoduchom utretí bude stále ako nový a neopotrebovaný. Nerez je známy svojou dlhou životnosťou, čo v prípade sprchového kútu oceníte ešte o niečo viac. Sprchové pánty alebo patky ktoré svojim leskom ideálne dotvoria dizajn sprchového kútu či obojstranné madlá rôznych prevedení, z ktorých si môžete vybrať štýl ktorý sa Vám do Vašej kúpeľne hodí najviac. Ak chcete dosiahnuť naozaj stopercentne luxusný dizajn Vášho skleneného sprchového kútu, je lepšie dať si záležať aj na maličkostiach, ktoré sú pritom jeho nevyhnutnou súčasťou. Spoločnosť LM – MONT s.r.o. vyrába sklenené sprchové kúty presne na mieru podľa typu a parametrov kúpeľne, kde by ste ich chceli využívať. Každej Vašej požiadavke radi vyhovieme a zodpovieme na prípadné nejasnosti, preto nás neváhajte kontaktovať.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.