Hlavu aj nohy si môžete upraviť do požadovanej polohy

Výber novej postele zahŕňa aj nákup vhodného matraca a roštu. Matrac sa totiž bez vhodného roštu nedá použiť. Je preňho akousi oporou, zaisťuje jeho požadovanú polohu a drží tvar, aby sa neprehýbal. Na trhu je široký výber roštov do moderných postelí, stačí sa len správne rozhodnúť. Spoločnosť SEGUM je predajca nábytku a bytových doplnkov, ktorá je na Slovensku známa svojim kvalitným tovarom, predáva nábytok a všetky doplnky do bytu od známych slovenských a európskych výrobcov, medzi nimi sú aj rošty do postelí. Všetky ich ponúkané produkty sú kvalitné, tí, ktorí poznajú túto značky, vedia, že nakupujú iba kvalitný tovar a navyše im odborní predajcovia dokážu aj dobre poradiť s výberom.

Moderná posteľ, kvalitný rošt

Rošty sú neoddeliteľnou súčasťou postelí, keďže plnia dôležitú úlohu zabezpečenia tvaru a stability matraca, ktorý na rošte leží a kopíruje jeho tvar. Rošty sa tak ako postele či matrace nevyhli modernizácii a takisto kráčajú s trendmi, preto ich je na trhu množstvo, v rozličných tvaroch, typoch, spôsoboch polohovania a podobne. Dnes si môžete vybrať z pevných roštov, ale aj polohovateľné, nepolohovateľné, motoricky polohovateľné či s bočným vyklápaním.

Rošty sú tvorené 28-mi predpätými lamelami, ktoré sú povrchovo upravené a ktoré sa kotvia do kaučukových obalov. Tie umožňujú pohyb lamiel v smere otáčania do ktorejkoľvek strany, čím dokonalo dokážu kopírovať tvar tela ležiaceho človeka. Lamelový rošt, nepolohovateľný, s bočným vyklápaním, je konštruovaný tak, že v oblasti chrbta má rošty do postele Segum.sk 5 zdvojených lamiel, aby sa dala jednoducho upraviť tvrdosť roštu a navyše tento stredový pruh je akýmsi stabilizátorom polohy ležmo. Zaujímavá je aj skutočnosť, že v oblasti ramien sú do lamiel vyvŕtané otvory, čo ich zmäkčuje. Tento rošt má nosnosť 120 kilogramov a je možné vyrobiť ho aj v atypických rozmeroch.

Najnovšie trendy v konštrukciách roštov

Polohovateľné rošty, ovládané motorom, menia polohu pri nohách a hlave, v tom im pomáhajú dva motory. Takisto sú vyrobené z 28 pružných lamiel, uchytených do elastických obalov, aby boli dostatočne pružné a mohli sa ľubovoľne otáčať. Rošty majú tri zóny tvrdosti a udržia človeka s hmotnosťou až 130 kilogramov. Proti posúvaniu matraca je rošt vybavený zábranami na jeho oboch koncoch.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.