Nezaradené

Vyspite sa do krásy!


Tu je päť základných odporúčaní, ktoré vám pomôžu získať zdravú pleť a kvalitný spánok, ako nikdy predtým:

  • používanie hodvábneho vankúša
  • esenciálne oleje
  • dokonale odlíčená pleť
  • teplá sprcha pred spaním
  • spanie na chrbte

postel

Použite hodvábne obliečky na vankúš
Tkanina na vašej posteľnej bielizni a obliečke na vankúš, zohrávajú veľmi dôležitú úlohu pri spánku. Ak chcete dobre spať, nahraďte obliečky na vankúš za hodvábne. Povrch z hodvábu znižuje trenie medzi vašou pokožkou a vlasmi, čím vám udržiava pohodlie počas spánku.

Skúste používať esenciálne oleje
Esenciálne oleje ako jazmín a levanduľa sú skvelé produkty, ak máte nepravidelný spánok. Na spanie naneste niekoľko kvapiek na spanie. Jeho vôňa uvoľňuje vaše svaly a upokojuje vás, čím vám poskytne lepší spánok. Vyskúšajte ho používať pár týždňov a všimnete si rozdiel.

Zbavte sa všetkých zvyškov vášho make-upu
Spánok s make-upom nielen poškodzuje vašu pokožku, ale tiež ovplyvňuje váš spánok. Make-up upcháva vaše póry a bráni im dýchať. To udusí vašu pokožku a spôsobí, že sa veľa potíte, a tým narúšate spánok. Preto vždy dôkladne vyčistite tvár pred tým, ako zaľahnete do postele.

Dajte si teplú sprchu pred spaním
Dať si teplú (nie horúcu) sprchu pred spaním je nebeské. Uvoľňuje vaše svaly, utišuje vašu myseľ a uvoľňuje napätie z vášho tela. Vychutnajte si teplú sprchu priamo pred spaním pre najlepší spánok vôbec. Tiež sa uistite, že voda nie je príliš horúca!

aroma

Uprednostnite spánok  na chrbte
Keď hovoríme o vráskach, spánok na chrbte ich môže potlačiť predtým, než sa dokonca začnú tvoriť. Opakovaný tlak na pokožku spôsobí jej mliaždenie, a môže nakoniec viesť k tvorbe vrások. Človek, ktorý spí na jednej strane, môže dokonca mať na tejto strane viac vrások v porovnaní s druhou. Ak zvyknete mať opuchnuté oči, skúste spať s ďalším vankúšom. Plochá poloha spôsobuje zhromažďovanie tekutín okolo očí.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.