Praktické AKU kosačky a ich známe výhody

Dnes je už možné používať náradia a zariadenia aj bez pohonných hmôt, čo je oceniteľná vlastnosť napríklad pri kosení trávnika a teda pri akumulátorových kosačkách ryobi. Práve táto kategória kosačiek sa v súčasnosti u spotrebiteľov radí k tým najvyhľadávanejším. A dôvody sa dajú objasniť jednoducho- nie sú totiž závislé na pohonných hmotách a dokonca ani na pripojenej kabeláži. Je to preto jedna z top možností, ak riešite otázku, akú kosačku kúpiť do vašej záhrady.

https
://youtu.be/O6xTjHhVI9oTie najznámejšie praktické vlastnosti tejto voľby sme už vlastne zahrnuli, no venujme sa im trochu viac. Pretože sú to vlastnosti, s ktorými koniec koncov bude zaobchádzať každý spotrebiteľ, ktorý si kúpi akumulátorovú kosačku. Ak s ňou bude chodiť po záhrade, je výhodou, že nemusí za sebou ťahať elektrický kábel. Niekomu by možno pripojený kábel až tak nevadil, no káble môžu zavadzať, najmä ak sa s kosačkou chodí po zahustenom teréne. To však v prípade technológie AKU nehrozí.

kosačka, trávnik

Reálne oceniteľný je následne tiež fakt, že tieto typy nie sú závislé od pohonných hmôt, resp. nemusia disponovať benzínom. Spotrebiteľ teda nemusí riešiť otázku, koľko mu zostáva v kosačke benzínu. Na druhej strane, benzínové môžu byť vhodnejšie na kosenie väčších plôch, na menšiu záhradu je však predsa len šikovnejšia AKU, hoci aj jej výdrž má samozrejme určitý limit.

Pokračujme v porovnávaní ďalej a zamerajme sa pritom aj na ďalšie známe stránky.

kosačka, záhrada

Akumulátorová kosačka je teda oproti benzínovej praktickejším riešením v prípade, ak nemáte v pláne kosiť pozemok veľkých rozmerov. Tieto šikovné aku kosačky sú takisto cítiteľne ľahšie, resp. majú nižšiu hmotnosť a sú vhodnejšie tiež pre ľudí útlejšej postavy. Na operáciu s nimi nie je potrebná veľká fyzická záťaž, v priemere majú asi 15 kg. Pri práci s nimi nevzniká hluk, sú tiché, v tomto smere ide o najmenej hlučnú možnosť spomedzi ostatných alternatív.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.