Sex nie je to, čo býval kedysi? Toto je pravdepodobne príčina.

Ženy majú na rozdiel od mužov jednu výhodu. Budeme v tomto prípade hovoriť o sexe. Je jasné, že nie vždy majú obe strany na sex náladu a aj celkovú fyzickú a psychickú pohodu. Niekedy sa možno chuť nájde, ale mozog sa nedokáže vypnúť natoľko, aby nemusel dokola rozoberať aktuálny problém z práce alebo bežného života. Zároveň sa nedá neustále hovoriť nie a zaujímať odmietavý postoj vtedy, keď má opačná polovička práve náladu na intímnosti. Ženy sa môžu vyhovoriť na bolesť hlavy, menštruačné problémy alebo proste a jednoducho podať menší herecký výkon a tváriť sa, že si celý akt rovnako užívajú. Aspoň nateraz. Keď sa dobrá nálada dostaví, vtedy si to užijú dvojnásobne naplno.

Couple2Čo však muži? Ak momentálne nie sú nastavení na to, aby sa do sexu vložili telom a mysľou, tak sa ten sex ani nakoniec neuskutoční. Prečo? Pretože sexuálne vzrušenie je na mužovi aj vidno. Prostredníctvom erekcie. Tú len tak ľahko neskryjete, ani nevyvoláte umelo. Avšak či už sa jedná o mužský alebo ženský pohľad na vec, byť vzrušený a dosiahnuť orgazmus, je jednou z hlavných podstát celého sexuálneho aktu. Bez toho to nie je ono. Ak tam to vzrušenie nie je dlhodobo, je dosť možné, že nastal nejaký problém a nie je to len o momentálnej dočasnej nálade. Vtedy môžeme hovoriť aj o poruchách erekcie alebo neschopnosti dosiahnuť orgazmus.

Couple3

Podstatou tohto všetkého bývajú poväčšine problémy psychologického charakteru – príliš veľa stresu, nemožnosť odpútať sa od problémov a prenášanie si ich so sebou do postele. Zároveň aj zdravotné príčiny zohrávajú významnú rolu – obezita, fajčenie, srdcovo-cievne choroby, cukrovka a veľa iných. Čo sa s tým dá robiť? Pre mužov aj ženy máme jedno spoločné riešenie a to produkty na podporu kvalitnejšieho sexu z e-shopu Lacnegenerika.to. Konkrétne pre ženy tento e-shop ponúka produkt podobný Viagre a to je Lovegra. Lovegru stačí užiť krátko pred sexom a môžete si užívať noc plnú vášne bez problémov.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.