Tantra spa

Po náročnom období či popri stresujúcej práci ľudia zvyknú vyhľadávať služby, ktoré im poskytnú relax a miesto, kde zabudnú na svoje povinnosti a problémy. Najbežnejším oddychom sa stal wellness, kúpele či masáže. No čo pre tých, ktorým toto všetko príde až príliš nudné a nezáživné? Verte či nie, máme pre vás riešenie. Ak okrem uvoľnenia chcete zažiť dokonalý zážitok spojený s orgazmom a erotikou, práve pre vás je vhodná tantra masáž.

unnamed

Tantra spa Bratislavatantra je špeciálny druh masáže a oddychu, pri ktorom je okrem končatín a chrbta masírovaná aj tá najcitlivejšia časť nášho tela. Je ňou práve pohlavný orgán. Pýtate sa, ako celá tantrická masáž prebieha? Začína sa jednoduchým namasté rituálom, ktorý pochádza už z dávnej Indie. Cieľom tohto rituálu je navodiť vám príjemnú atmosféru, zbaviť sa hanby a dokázať sa naladiť na erotickú atmosféru. Následne vám začne prechádzať po tele, od rúk až po nohy. Masérka kladie dôraz na body na vašom tele, ktorých stimulácia je vám príjemná a slúži k uvoľneniu. Na konci masáže vám začne stimulovať pohlavné orgány, čo vo väčšine prípadov vyvolá orgazmus. Nie je to však podmienkou. Po skončení máte čas na relax, môžete si poležať na lôžku a porozprávať masérke o svojom zážitku.

1200_shutterstock_1539852866-1024x683

Salón, v ktorom vás budú profesionálne masérky masírovať hrá zvyčajne upokojujúca tantrická hudba, panuje tam prítmie a môžete cítiť vonné tyčinky či éterické oleje. Toto všetko dodáva tejto masáži to najvhodnejšie prostredie, v ktorom sa budete cítiť skvele.

Tantrická masáž nesie so sebou množstvo výhod, či už ide o psychické zdravie človeka, alebo o fyzické. Dokáže vás zbaviť dlhodobého stresu, pričom zlepšuje aj celkový stav tela. Tantrická masáž už dávno nie je tabu a nemusíte sa vôbec hanbiť alebo báť ju vyskúšať. Či ste žena alebo muž, na tom nezáleží. Každý z nás to raz za čas potrebuje a preto by sme nemali zabúdať na takúto možnosť.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.