Nezaradené

Audio systémy a top ponuky za nízke ceny

Ak ste jedným z ľudí, ktorí radi ocenia dobrú hudbu a teda i kvalitu zvuku, zrejme si ju radi vypočujete cez audio systém, ktorému vravíme „veža.“ Počúvanie cez reproduktory mobilného zariadenia je síce moderné a aj kvalitné, ale predsa ten zážitok, kedy si sadneme na posteľ a pustíme si vežu, taký zážitok nám mobil nedopraje. Predsa len „veža“ je dlhodobo zaužívaná technológia, ktorá je na zážitok hudby doslova- ako stvorená.
graf zvuku
Preto sa v tomto článku zameriam na tento typ produktov.
Ale nie je to jediný dôvod. Rovnakým dôvodom je aj cena, za ktorú dnes takéto produkty môžeme kúpiť. Takéto audios ystémy sú žiadaným tovarom stále. Presvedčí nás o tom veľký výber v predajniach s elektrom, ale i v e-shopoch. Ja opíšem produtky, ktoré som našiel na spomínaných e-shopoch a momentálne majú skvelé ceny. Tak poďme spoločne na to.
•        PANASONIC SC-HC195EG-K
Tento produkt ma však zaujal okrem spomínaného aj kvôli ďalšej vlastnosti- dizajnu. Už na prvý pohľad zbadáme, že sa jedná o nový model. Dizajn je prevedený štýlom slim, čiže tenké prevedenie, ktoré bude praktické a ukáže štýlovo kdekoľvek, dokonca ho môžete umiestniť na stenu. Tento model nájdeme v čiernom prevedení. Vravíme o mikro systéme, ktorý disponuje CD-R/RW mechanikou a vstupom USB pre prehrávanie MP3 súborov pomocou pamäte flash. Samozrejme, cez takýto mikro systém si vypočujeme aj rádio na vlnách FM a to až s 30 predvoľbami. Navyše dostaneme i diaľkové ovládanie. Cena je 99 Euro.
rádio
•        Philips MCM2300
Ide o audio systém, ktorý je momentálne top voľbou pre mnohých záujemcov. Tento model má plus hlavne v následujúcej vlastnosti a to sú- basy. Tie basy sú naozaj odporúčané pre svoju výraznosť a kvalitu. Okrem toho sa jedná o klasiku- mechanika CD-R/RW, vstup USB a rádiový FM turner. No nesmiem zabudnúť spomenúť možno nenápadný, ale skvelý vstup- AUX pre prípad, ak chcete počúvať hudbu z PC, notebooku, či mobilného zariadenia. Produkt stojí momentálne len 79, 60 Euro, z pôvodnej ceny 99 Euro.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.