Nezaradené

Réway posilní zostavu Slovana Bratislava!

V našej hokejovej reprezentácii sme si mohli všimnúť mladíka Martina Réwaya, ktorému sa predpovedal vyšší potenciál. Dokonca okúsil atmosféru v NHL, konkrétne v legendárnom Montreale, v mužstve Canadiens.
pohled ze střídačky

        No čo sme sa to mali možnosť dopočuť?

Tento talent podľa všetkého prejde do KHL, aby pomohol radám nášho Slovana Bratislava, ktorý nás v KHL reprezentuje. Pritom by som nevravel o nejakom väčšom páde Réwaya smerom nadol. Predsa KHL sa radí k špičkovým ligám sveta a hráči tam hrajú proti jedným z najlepších hokejistov a tímov vôbec! Navyše je nám táto liga bližšia a pre nás, Európanov, sa stáva dokonca sledovanejšou, než povestná kanadsko- americká liga NHL.
hokejové rukavice

Podľa všetkého je kontrakt medzi Slovanom Bratislava a Martinom Réwayom istý, len sa čaká na oficiálnu registráciu v Moskve. Réway si však zo strany takého bežného diváka MS v hokeji možno neužil toľko pozornosti, ako by sa patrilo. Posledné MS v hokeji nebývajú z našej reprezentácie ideálne a v tomto čiernom závane Réwaya nebolo moc vidieť. Každopádne sa radí k súčastným slovenským hokejistom, ktorí disponujú najväčším potencionálom a talentom. V ligách, v ktorých sa ukázal, to potvrdil. Potvrdí to aj v Slovane Bratislava, v KHL?
piktogram hokejisty

Faktom však zostáva, že Slovan prejavil o tohto hráča svoj záujem už oveľa skôr, no vtedy nádejný Réway uprednostnil kariéru v Kanade, v spomínanom Montreale. Veci však nešli podľa predstáv a aj samotný Réway sa priklonil k názoru, že spolupráca v Slovane by mohla fungovať lepšie, než v Montreale. Jeho nenaplnený talent v Montreale má na svedomí jeho zdravotný problém, problém so srdcovým svalom. No aj napriek tomu dnes tento mladý hokejista sypí optimizmom a neustále vraví o tom, ako chce nastúpiť v drese Slovana v tej najlepšej možnej forme, na čo sa pripravuje už dnes. Tak mu držme palce, aby jeho pôsobisko v KHL bolo najúspešnejšie, aké doteraz zažil.


Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.