Carpe diem

Vládne všeobecne mylná predstava, že podstatou tantrickej masáže je sexuálne uspokojenie jednotlivca. Rovnako chybná je myšlienka, že tento druh masáže je vhodný iba pre mužských členov našej populácie.

Skutočným cieľom tantrickej masáže je akési duchovné spojenie s vašim skutočným ja a pochopenie toho, kým naozaj ste. Vychádza zo starovekej náuky, v ktorej dominuje presvedčenie, že pomocou určitej kombinácie dotykov je možné človeku odovzdať životnú energiu a vyliečiť jeho telo i myseľ. Podľa Tantry je telo chrámom duše. Vďaka nemu sa môže prejaviť časť božskej podstaty, ktorá sídli v každom jednotlivcovi. Pri tantrickej masáži tak nezažijete iba potešenie tela, ale aj ducha. Precítite seba, svoju podstatu a napojíte sa na inú úroveň vášho bytia. Týmto procesom vás sprevádza špeciálne vyškolený masér alebo masérka, ktorí musia porozumieť skutočnému významu tantry.

tantrická masáž

Nedá sa úplne presne vymedziť, čo všetko vás čaká za zatvorenými dverami masážneho salóna, pretože ak dvaja ľudia robia to isté, tak to nikdy nie je presne to isté. Platí to aj pri tantrickej masáži. Každý salón má svoj recept na úspech, ktorý si prísne stráži. V každom prípade sa predsa len pokúsim trošku vám priblížiť, čo vás pri tejto masáži čaká.

Na začiatku sa určite nevyhnete „povinnej jazde“ vo forme bežného rozhovoru s vami zvoleným masérom alebo masérkou (ďalej už len „tantra lady“). Jeho cieľom je v prvom rade docieliť, aby ste sa v salóne cítili príjemne a uvoľnene. Vďaka tomuto rozhovoru sa medzi vami a zvoleným členom personálu vytvorí akési prepojenie resp. istý druh dôvery, ktorý je pri tejto masáži nevyhnutný. Okrem toho tantra lady zistí, či máte nejaké skúsenosti s masážou, či netrpíte nejakou intoleranciou na nejakú zložku masážneho oleja a všetky ostatné potrebné informácie, ktoré by nejakým spôsobom mohli narušiť priebeh masáže. Počas tohto rozhovoru samozrejme zistí aj to, o aký konkrétny druh tantrickej masáže máte záujem.

Pokračuje sa kúpeľom a úvodným rituálom namaste, ktorý je sprevádzaný masážou v stoji, aby z človeka opadol prvotný strach a navodila sa príjemná a uvoľnená atmosféra.

Druhy tantrickej masáže:

Klasická tantrická masáž prebieha na mäkkom matraci (futone) uloženom na zemi príp. na ležadle či nafukovacom matraci. Jednotlivec prikrytý šatkou si ľahne na brucho tak, aby sa cítil pohodlne a tantra lady, rovnako odetá iba do šatky, začína s jemným klienta hladením. Po následnom, jemnom odhalení celej jeho nahoty, ho tantra lady začne zahrievať pomocou teplých uterákov, ktoré mu postupne prikladá na celé telo, aby došlo k postupnému upokojeniu organizmu a uvoľneniu svalov. Pokračuje hladením kožušinou, pierkami, jemnými šatkami a podobne. Nasleduje hlavná olejová časť, ktorá spočíva v citlivej masáži celého tela. Rovnaký postup sa uplatňuje aj po otočení sa na chrbát. Masáž intímnych partií môže byť po dohode s tantra lady vynechaná.

Hot-body je obohatená o využitie lávových kameňov a príjemne teplého masážneho oleja. Je možné požiadať o to, aby boli vaše chodidlá v priebehu celej masáže vyhrievané špeciálnou infračervenou lampou. Body-touch je špecifická v tom, že tantra lady odkladá svoju šatku a okrem rúk masíruje klienta celým svojím telom. Štvorručná sa bude páčiť tým, ktorým nestačia ruky iba jednej tantra lady. Je možné spojiť ju s body-touch a dopriať si tak nezabudnuteľný zážitok. Párová je vhodná pre ľudí, ktorí si chcú okoreniť svoj vzťah novým zážitkom alebo spolu stráviť príjemné chvíle plné relaxu. Táto masáž prebieha v útulnej miestnosti, kde je pár masírovaný vedľa seba, každý svojou tantra lady. Jestvuje aj špecifický druh tantrickej masáže zvaný intimity, ktorý je určený výlučne pre mužov, ktorí majú nadbytok sexuálnej energie a nevydržia bez vyvrcholenia až do konca. Z tohto dôvodu sa masáž lingamu vykonáva dvakrát alebo sa spojí s masážou prostaty.

hot-body

Každú tantrickú masáž dopĺňa príjemná atmosféra, ktorá sála z celého prostredia. Sviečky, orientálna hudba a špeciálne vyškolená tantra lady sa postarajú o váš nezabudnuteľný zážitok. Benefity v podobe odbúrania stresu, odstránenia hanblivosti, naštartovania libida, oživenia partnerského života či duchovného spojenia so sebou samým sú len malou kvapkou v mori toho, čo vám tantrická masáž môže ponúknuť. Nebudem vás však už ďalej presviedčať. Všetko to začína návštevou v tantra salóne a sami sa presvedčte o tom, aký zážitok vám môže tantrická masáž ponúknuť. Nezabudnite však na to, že každá tantra lady je vyškolená profesionálka, ktorá neponúka žiadne sexuálne služby, iba rozkoš pre vaše zmysly.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.