Cesta k vlne eufórie

Dopočuli ste sa o magickom umení tantry a chceli by ste vyskúšať podmanivú, telu, mysli aj duši lahodiacu senzuálnu masáž? V tomto článku Vám v krátkosti priblížim, ako by ste sa mali na masáž pripraviť. Pred samotným navštívením tantrického salóna sa musíte vyhnúť nasledovným veciam a činnostiam. Po prvé, nepite alkohol. Masérky podgurážených zákazníkov neprijímajú a môže sa veľmi ľahko stať, že zo salóna budete vyvedený ešte skôr, ako dôjde ku samotnej konverzácii o masáži. Alkohol zastiera a otupuje zmysly, takže z masáže by ste v konečnom dôsledku nič nemali.

Masáž

Pred absolvovaním tantrickej, a vlastne akejkoľvek, masáže by ste sa mali vyvarovať ťažkých jedál. Masáže prebiehajú po celom tele a predstava masáže plného brucha nie je práve dvakrát príjemná. Nehovoriac o tom, aký tlak bude vyvíjaný na Váš žalúdok pri masírovaní chrbta. Na druhej strane, prísť na senzuálnu masáž úplne vyhladovaný tiež nie je žiadna výhra. Ideálnym zlatým stredom medzi týmito dvoma extrémami je konzumácia ľahko stráviteľného ovocia a zeleniny, ktoré Vám navyše dodajú zásobu látok a energie potrebnej na úplne vnímanie a precítenie každého jedného momentu.

Masáž

Ďalej, minimálne jeden deň pred masážou obetujte posilňovanie a vyvarujte sa fitness centru. Dôvodom je, že preťažené svaly by na intenzívnejší dotyk masérky nemuseli reagovať uvoľnením a vzrušením, ale práve naopak – bolesťou. Taktiež sa masáže, pochopiteľne, nezúčastňujete, pokiaľ máte zvýšenú teplotu, pokašlievate, ste slabí a skrátka cítite, že na Vás niečo lezie. Ochotnému personálu v prípade včasného oznámenia Vašej neprítomnosti na blízkej masáži nerobí problém presunúť termín na iný deň. Pretože, samy dobre viete, že fungovať s bolesťou hlavy, svalov a celkovo s veľmi nepríjemnými symptómami akéhokoľvek vírusu a choroby je v mnohých prípadoch priam nadľudský výkon. Nehovoriac, že by si mal človek masáž vychutnať a precítiť každý jeden dotyk, vôňu a zmyselný pohyb. Malátny, chorobou skoleny človek by s najväčšou pravdepodobnosťou na lehátku pod vplyvom tantrickej melódie, tlemeného osvetlenia a pomalých pohybov masérkiných rúk zaspal.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.