Čo robiť, keď je to s vašou mužnosťou vážne

S mojou partnerkou som už nejaký ten piatok, konkrétne viac ako sedem rokov. Náš sexuálny život, za túto dobu, nezažil ani jednu jedinú krízu. Všetko klapalo ako hodinky, sex bol vždy vzrušujúci, uspokojivý a úžasný. Asi rok dozadu sa však stala vec, ktorá prekvapila nepríjemne mňa, no a i moju milovanú. Z nadpisu tohto článku už asi tušíte, že budem hovoriť o erekcii, lepšie povedané, o nedostatočnej erekcii. Áno, je to presne tak, ani mňa neobišli problémy z tohto súdka.Nevesta stojí vedľa ženícha, ktorý sa usmieva a má ruky vo vreckách.jpg

Čo vám budem hovoriť, nejde o nič príjemné. Zlyhanie v posteli poznačí vaše ego, a to poriadne, psychika na tom taktiež nie je najlepšie a ide o prvý prejav toho, že ani vaše fyzické zdravie, nebude stopercentné.

Poďme však od teórie k praxi. Chcel by som sa venovať tomu, čo v takejto situácii robiť. Začať panikáriť, behať po byte, plakať, kričať? Nie, ani jedna z týchto vecí vám naozaj nepomôže. Toto je môj návod:Tvár muža v tieni, ktorá fajčí cigaretu.jpg

  1. Prvé, čo by ste mali urobiť, je návštev vášho obvodného lekára. Ten vám síce nijako nepomôže, no na to, aby ste mohli navštíviť urológa, budete potrebovať výmenný lístok, ktorý inak nezoženiete.
  2. Po potrebných vyšetreniach a rozhovore s urológom, budete vedieť na čom ste a ako presne postupovať. Je však možné i to, že konkrétna príčina vašich problémov, bude i naďalej neznáma. Je to paradoxné, no postup v oboch prípadoch, je úplne rovnaký.
  3. Prvou vecou, ktorú by ste mali urobiť a ktorá vám zároveň pomôže v danej chvíli, sú tabletky na potenciu. Aké presne budete užívať, je len na vás. Ak vás zaujíma môj názor, respektíve skúsenosti, tak vám môžem poradiť liek Cialis od Lacné generiká, klasiku v podobe Viagry a na zahodenie nebola ani Spedra.
  4. Samotné užívanie tabletiek vám pomôže len v daných momentoch, teda vtedy, keď máte chuť na sex. Ak však chcete problém riešiť dlhodobo, budete musieť pristúpiť aj k iným riešeniam.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.