Nezaradené

Darčeky pre partnerky

Máte už darčeky pre vašu polovičku? Je najvyšší čas začať s nakupovaním, aby ste toho potom nemali veľa naraz.
Ak je vaša partnerka rada v kuchyni určite ju poteší pekne dekorovaná keramická kanvica. A k tomu jej môžete vybrať  čajník so šálkami. Nič nepokazíte ani kvalitným setom bylinných čajov. Po týchto darčekoch vám neostane nič iné, len si spokojne sadnúť k šálke dobrého čaju.

dárky

Okrem čajov môžete kúpiť i sadu rôznych druhov medu. Je to nielen pekné ale i veľmi zdravé najmä v zimnom období.
Keď ste obaja milovníkmi kávy a nemáte kávovar, toto je príležitosť na to aby ste ho kúpili. Investujte do kvalitného stroja ktorý sa vám odmení skvelou kávou.
Každá žena miluje šperky o tom niet pochýb. Ak vaša partnerka preferuje jemné šperky vyberte jej náhrdelník s malým príveskom napríklad kamienkom, krížikom alebo medailónom. Naopak pri výrazných šperkoch sa fantázii medze nekladú.
Ďalšou možnosťou je potešiť partnerku a trochu ju rozmaznať. Či už ju objednáte na manikúru, pedikúru, kozmetiku alebo ku kaderníčke. Keď sa chcete nechať rozmaznávať obaja doprajte vám relaxačný pobyt kde si vychutnáte masáže i wellness.

Nezabudnite ani na tradičné darčeky ako je dobrá kniha, pyžamo alebo ponožky. Skúste vybrať originálne kúsky s rôznou potlačou a motívmi.
Pokiaľ si trúfate vašej polovičke vybrať i oblečenie hor sa do toho.
Vynikajúcim darčekom sú rôzne poukazy. Darujte jej poukaz do kina kde zakúpite napríklad 10 lístkov alebo jej doprajte predplatné obľúbeného časopisu. Namiesto kina môžete zvoliť i lístky do divadla tie však treba kupovať s väčším časovým predstihom pretože bývajú vypredané. Ak si nie ste istý pri výbere kozmetiky i drogérie majú darčekové karty kde nahráte určitý peňažný kredit. 

balení dárků

Ďalšou poukážkou naozaj netradičnou je predplatenie kytíc v najbližšom kvetinárstve. Z kytíc sa bude tešiť ešte dlhú dobu po Vianociach. Fotoobrazom na plátne si pripomeniete spoločné chvíle a navyše aj skrášlite izbu.
To bol náš posledný vianočný tip, tak dúfame že sme vás inšpirovali a bude sa vám ľahšie vyberať a nakupovať.
 

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.