Harmónia vo vzťahu aj po 50-ke

Nie nadarmo sa hovorí, že muži a ženy sú úplne odlišní aj keď všetci vieme, že vzájomne bez seba nedokážu existovať.

Pár znamená zo začiatku veľa lásky, postupom času si ale každý partner musí uvedomiť, že láska časom vyprchá a zmení sa na porozumenie a úctu.

Poznáte to, tak ako sa menia vekom ženy, takisto sa menia aj muži. O menopauze, psychických zmenách žien je množstvo literatúry, ale o andropauze a zmenách mužov sa toľko nehovorí.

beach-1937491_640

Ponuka publikácie Ako zvládnuť muža Vám určite príde vhod, je to cenovo prístupná knižka, ktorá vám otvorí svet mužov, ukáže Vám čo cítia a čo hľadajú u svojich partneriek aj po 50- ke a naučí Vás ako majú partneri vnímať jeden druhého a potreby obidvoch.

Tak ako je dôležité aby sa ženy rozvíjali v každom veku, takisto je dôležitý aj rozvoj mužov v zrelom veku. Publikácia Vám ukáže poučné príklady ako muža opäť vrátiť do spoločnosti a spoločenského života, ako docieliť, aby sa opätovne zapájal do domácich prác, naučí Vás ako ho presvedčíte, že zdravý životný štýl a zdravé stravovanie je vo veku po 50- ke dôležité. Takisto Vám ukáže ako zmeniť jeho záujem o televízor a športové záznamy na užitočnejšie záľuby a ako mu pomôcť vytvoriť bohatý a plnohodnotný svet.

Veľká časť je venovaná aj vzájomnej komunikácii partnerov, kniha Vás naučí ako a o čom sa spoločne rozprávať, ako si pripomínať spoločné zážitky a ako plánovať drobné denné radosti.

man-3297468_640

Aj bežné témy ako napríklad problém ponožiek, záchodovej misy, chrápania nie sú tabu, rovnako ako aj vážne podozrenia z nevery.

Na všetko je spôsob, kto chce, ten ho nájde a presne to je pointou ponúkanej knižky nielen pre ženy ale aj pre mužov.

Poteší, poučí a ukáže, ako kvalitne žiť vo dvojici aj v zrelom veku, bez hádok, hundrania, mrzutosti a iných negatívnych prejavov.

Spomeňte si na sľub vernosti v dobrom aj v zlom a majte ho vždy na pamäti. Vzájomné puto je veľká vec a je lepšie ho budovať ako roztrhnúť.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.