Nezaradené

Najbohatší youtuberi roka 2018

Aké video je potrebné zdieľať? Všetci najbohatší Youtuberi robia videá o tom, čo sa ich najviac baví, vrátane hrania hier či prezerania hračiek. Jedným z veľkých tajomstiev je trpezlivosť a dobrá kvalita obsahu. Poďme sa pozrieť na zoznam najbohatších youtuberov roku 2018.

youtube


Lilly Singh
Zisk: 10,5 miliónov dolárov
Odberatelia: 13 miliónov
Kanál YouTube: IISuperwomanII

Lilly Singh je kanadská vloggerka na Youtube. Má za sebou úlohu obľúbenej kanadskej youtuberky s aktuálnym rekordom viac ako 2 miliárd zobrazení od roku 2010. Okrem toho, že Lilly Singh je superstar na kanáli YouTube, hrala tiež v rôznych filmoch ako Bad Moms a Dr. Cabbie. V budúcnosti sa plánuje snažiť o väčšiu pozornosť vo svojej hereckej kariére, od ktorej očakáva, že bude napredovať.


Daniel Middleton
Odhadovaný zárobok: 16,5 milióna dolárov
Odberatelia: 19 miliónov
Kanál YouTube: DanTDM

Ak ste si mysleli, že hranie hier je strata času, skúste znova popremýšľať. Daniel Middleton je v súčasnosti najbohatší muž na YouTube, pretože robí videá Minecraft. Má 27 rokov a pochádza zo Spojeného kráľovstva. Celý jeho úspech nie je založený len na YouTube, Daniel vydal množstvo komiksov a hral v mnohých televíznych reláciách, pričom vlastní najvýnosnejší kanál YouTube.


minecraft

Evan Fong
Zisk: 15,5 miliónov dolárov
Odberatelia: 23 miliónov
Kanál YouTube: VanossGaming

Narodil sa v Kanade v roku 1992 a hoci Evan Fong je len pár miliónov dolárov od Daniela, napriek tomu, má viac odberateľov. Ide o druhého youtubera na našom zozname, ktorý zarába peniaze z hrania hier. Na rozdiel od súčasného najbohatšieho youTubera, Evan pokrýva rôzne herné žánre a je všeobecne známy svojim prémiovým štýlom pre úpravu videa. Taktiež pracoval ako kreatívny režisér. Evan, ktorý zaznamenal takmer 10 miliárd zobrazení, vytvoril herný kanál v septembri 2011.


Dude Perfect
Zisk: 14 miliónov dolárov
Odberatelia: 31 miliónov
Kanál YouTube: Dude Perfect

Dude Perfect pozostáva z piatich členov; dvojičiek Coby a Cory a ich priateľov zo strednej školy. Zameriavajú sa predovšetkým na športové aktivity. Okrem spustenia kanálu YouTube má posádka k dispozícii svoju vlastnú mobilnú aplikáciu na platformách Android a iOS, kde majú používatelia možnosť pristupovať k videám.


Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.