Ako si zariadite kanceláriu?

Väčšina z nás má sen, o ktorom si myslí, že sa možno nikdy, ale naozaj nikdy nesplní. Ja som takýchto snov mala viac, ale jeden som mala naozaj obrovský. A to, že budem mať vlastnú kanceláriu. Ale nie len tak hocijakú. Chcela som mať vlastný, ako by som to povedala, kancelársky dom? Jednoducho som chcela, aby to bola veľká budova, kde budem mať kanceláriu ja a ešte aj všetci moji ostatní zamestnanci. Aj keď som si myslela, že je to niečo nesplniteľné, ukázalo sa, že to nie je až také nereálne, ako som si naozaj myslela.

skleněné zábradlí

Ako si to zariadim?
Práve naopak, môj muž ma prekvapil, keď ma zobral do jednej krásnej budovy, kde mi ukázal, ako to funguje a kde mi ukázal, ako by sa to dalo prerobiť. Bola som nadšená. Mojou podmienkou bolo, aby bolo na schodoch sklenené zábradlie a vlastne všetko som chcela mať z tohto materiálu, aj keď to možno znelo trochu šibnuto. Mne sa však ten materiál tak páčil, že som sa celej tej idey odmietala vzdať, takže sa mi museli len prispôsobiť. A aj tak dobre urobili. Pretože nech si mysleli čokoľvek, moja kancelária bola zrazu elegantná, vyzerala perfektne a všetko bolo tak, ako sa mi to páčilo.

zábradlí skleněné

Čo na to ostatní?
Ďalšou skúškou boli pre mňa moji zamestnanci, tí však boli tiež celým tým nápadom takejto kancelárie nadšení, takže som sa nebála, že mi niečo nevyjde a že niečo nebude presne tak, ako sa to páči mne. Pretože nech sa deje čokoľvek, keď sa s tým vie stotožniť viac ľudí, väčšina vždy vyhráva. A to je niečo, na čom mne osobne záleží asi najviac, takže už ďalej ani nepremýšľam. Myslím si, že aj keď to možno predsa len znie trochu bláznivo, môžem byť rada, že mám to, čo som vždy chcela. A aj keď to niekomu nesedí, tak nevadí. Veď to predsa nie je koniec sveta, takže sa nič nedeje, no nie? Podstatné je, aby sa to páčilo mne. Veď to bol vždy môj sen.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.