Nezaradené

Naturálny make up

Za tie roky sme mohli spozorovať rôzne trendy, čo sa týka výzoru našej pleti. Od skutočne rôznych vecí, ktoré nás totálne znepokojovali, až po výrazné pery či linky. Prešli sme si totálne vytrhaným obočím, ale aj nahrubo namaľovaným. Od tmavých tieňov sme sa vrátili naspäť k takým, ktoré nás zase až tak nestmavia, no totálne nás rozžiaria. Čo si o tom myslíte vy? A ktorý typ ste vlastne vy? Jedno však je isté. Že v dnešnej dobe najviac fičí to, keď žena pôsobí nenamaľovane. Na sociálnych sieťach ste určite spozorovali hneď niekoľko žien, ktoré sa nechali nahovoriť na to, aby chodili po tomto svete totálne bez make upu. Trúfli by ste si na to aj vy? Alebo skôr preferujete make up, ktorý vlastne ani nevyzerá ako make up?

holčička
 
Dobre robíte, pretože práve to je v dnešnej dobe populárne asi úplne najviac. Aj na to však potrebujete nejakú zvláštnu inštruktáž, ak teda chcete, aby váš „nie make up“ vyzeral skutočne perfektne. Už aj na to existuje návod, ktorý by mala ovládať každá žena, tým si môžete byť istá. Tak ako začať? Najdôležitejšie je, aby ste mali pleť pripravenú na to, čo príde, teda na ľahký make up. Aj keď ho na seba nebudete dávať veľa, vašu pleť na to pripraviť musíte nejakou bázou.

krásná žeba
 
Potom môžete začať s ľahkým make upom. Ďalej zakryte nedokonalosti korektorom a všetko ľahko zapúdrujte. Obočie si len jemne zvýraznite gélikom a na oči naneste špirálu, najlepšie hnedú, ktorá pôsobí skutočne veľmi prirodzene. Ale nemusíte sa vyhnúť ani čiernej. Ďalej už s očami nepracujte. Taktiež nepracujte ani s perami, naneste na ne len ošetrujúci balzám alebo priesvitný lesk. To bude to najlepšie riešenie. Nezabudnite však na jemnú prirodzenú lícenku a taktiež jemné kontúry bronzerom. Tak bude vaša pleť pôsobiť skutočne šťavnato. Ak chcete, aby ste dodali vašej tvári trošku lesku, naneste nad lícne kosti prirodzený rozjasňovač.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.