Nezaradené

Skúsenosti s o Samsung Galaxy Fold

Už pri prezentácii tejto novinky padli otázky, ako bude odolať opotrebeniam, či bude medzera medzi dvomi obrazovkami, atď.
 
Na sociálnej stránke (s logom modrého vtáčika) anonymný používateľ odpovedal na otázky.
Podľa neho je čo zlepšovať.

samsung
 
Oneskorenie otvorenia / zatvorenia je hrozné, a to hlavne pri aplikácii Chrome. Pri prepínaní prehliadača Chrome z malej obrazovky na zväčšenú sa stránky neprekresľujú na celú obrazovku. Takže musíte znova zatvoriť, následne otvoriť displej, ale trvá niekoľko sekúnd
 
Avšak hry sa dajú mastiť ako na malej tak aj na veľkej obrazovke. S tým teda neni problém.
 
Pánty sa držia ako majú, nevynímajú z obrazovky. Ale ak chcete používať v pravom 90 stupňovom uhle, nezobrazuje nič, ale ak otvoríte viac, musíte tak aj držať.
 
 
Umožňuje však samostatné usporiadanie domácej obrazovky. Vlastne, to používateľa zaskočilo prvýkrát, ako chcel nastaviť domovskú obrazovku. Zmenila sa iba vnútorná obrazovka. Neskôr si myslel, že musí zmeniť tapetu malej obrazovky samostatne.
 
Celkový výkon a výdrž ale i životnosť batérie je na skvelej úrovni. Ale užívateľ doteraz používal len v byte. No predsa výkon je porovnateľný s S10 + Exynos, ale má niekoľko podivných softvérových nedostatkov, vďaka ktorým to s telefónom vyzerá zle. Mohlo by to byť o niečo rýchlejšie.

fcb
 
Displeje odolávajú škrabancom? Ťažko povedať, nakoľko zatiaľ nikto to netestoval.
 
Pri zložení telefónu je viditeľná klinová medzera spôsobená závesom dverí, ale je to zanedbateľné.
 
Má aj fyzický mechanizmus blokovania proti náhlemu otvoreniu, keď je v zložením stave ako má aj Huawei Mate X.
Pri otváraní cítite kliknutie
 
Chýba tlačidlo Bixby, ale je tam programovateľné tlačidlo.
 
Môžeme teda povedať, že sme čakali vyššiu úroveň kvality za tak vysokú cenu. Vzhľadom na to, že ide o relatívne novú technológiu, je to normálne. Niektorým výrobcom podarí lepšie, druhým zas menej. Samsung však má čo vylepšiť.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.