Nezaradené

Splňte si sen z detstva

Milujeme maličkosti, milujeme ľudí. Pretože to nám povedali, to je to dôležité. Tešiť sa zo skvelej spoločnosti, z dobrého priateľa, z milujúcej rodiny. A áno, mali pravdu. Ak máte to, skvelú prácu a život, ktorý ste si zariadili podľa seba a teší Vás, máte toho niekedy viac, ako niektorí ľudia, ktorí majú veľa peňazí a materiálneho dostatku, „bohatstva“.

vw

Tu sa však na chvíľu prosím zastavme. Hoci nám ako deťom vždy viac záležalo na našej rodine, kamarátoch ako na materiálnych veciach, vždy nás potešilo keď prišla mama z nákupu a doniesla nám nejakú drobnosť, sladkosť, hračku.
Aj ako dospelí sa môžeme tešiť z vecí naokolo, mať svoje sny. Život je predsa o vychutnávaní, a ak ten sen máte, možno nie je ťažké si ho splniť. Nájdite si skratku, niečo.

Sen každého chlapca, a v tomto emancipovanom, rovnom svete, aj ženy, alebo skôr dievčatka. Vlastné auto. Ak na to nemáte finančné prostriedky, teda aspoň na samotnú kúpu, možno si stačí niečo požičať. Vďaka požičovniam po celom Slovensku si stačí len vybrať tú správnu, možno pre Vás najdostupnejšiu, navštíviť ju, vybrať si to Vaše vysnívané a užívať si ho, aspoň na chvíľu. Kto hovoril, že sny musia trvať celý život? Možno len tá jedna chvíľa v aute, keď budete myšlienkami preč, priam povznesení, Vám pripomenie, čo to znamená snívať.

brouk

A môžete si tak naplánovať rodinný výlet po Slovensku, nejakú jeho konkrétnu časť a môže to byť pritom veľmi praktické – lepšie ako absolvovať niekoľkodňový či niekoľkotýždňový výlet vlakom či hromadnou dopravou, čo poviete? Aj vy si svoj sen môžete splniť, nie je v tom žiaden háčik, tak ho nehľadajte. Pretože z času na čas sa príjemné jednoducho spája s užitočným. Stačí sa len popozerať autopožičovne, nech ste už odkiaľkoľvek – z Bratislavy, Košíc, Banskej Bystrice či Žiliny. Ono tam na vás už totiž čaká…

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.