Začni doučovať

Či už využívaním online kurzov alebo stránok na doučovanie, nové znalosti dokážeme získať jednoduchšie než kedykoľvek predtým. Na internete nájdeme množstvo stránok, ktoré poskytujú online kurzy angličtiny či iných jazykov. V tejto dobe izolácie a dištančnej formy výučby však čoraz viac rodičov hľadá spoľahlivého doučovateľa pre svoje deti aj v iných odvetviach.

podnikateľ, počítač

Naučiť sa matematiku či chémiu cez web kameru nie je hlavne pre menších žiakov ľahké. Pre pracujúcich rodičov je veľkou komplikáciou venovať všetok čas učeniu so svojimi deťmi. Práve preto čoraz viac ľudí siaha po doučovaní. Portál Doučma.sk ponúka množstvo ľudí, ponúkajúcich svoje znalosti a služby vo všetkých odvetviach. Ak máte dobré znalosti napríklad vo fyzike a čas a chuť ich predať, stačí vyplniť jednoduchú registráciu, kde vyplníte predmety, na ktoré sa chcete zamerať. Váš profil bude viditeľný pre všetkých, ktorí stránku navštívia a v prípade záujmu vás môžu študenti kontaktovať prostredníctvom správy. Je len na vás akú cenu a čas si dohodnete. Výhodou takéhoto doučovania je možnosť výučby v poobedných hodinách a cez víkendy. Donedávna by ste po dohodnutí doučovania cestovali za študentom, prípadne on za vami.

money-660241_1920

V tejto dobe však už aj Doučma poskytuje možnosť video miestnosti a vy si môžete dohodnúť lekciu online, priamo cez stránku. Výhodou je, že tieto služby máte ako registrovaný zadarmo a kohokoľvek váš profil a ponuka zaujme má možnosť vás kontaktovať, vy sa dohodnete na detailoch a môžete začať s doučovaním. Môžete si ale zaplatiť predplatné, z ktorého vám plynú lepšie možnosti, ako reagovať na verejnú požiadavku o doučovanie a zháňať si tak nových klientov. Doučovanie je dobrý spôsob rýchleho zárobku, ktorý si viete riadiť podľa vášho voľného času. Stačí sa teda už len zaregistrovať a môžete začať zarábať.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.