Nezaradené

Android TV Box

Už s istotou prichádza nový štýl, akým budeme sledovať našu TV. Zabudnite na príjem obmedzeného počtu televíznych kanálov, čakajú nás oveľa, oveľa rozvinutejšie služby.

ovladač

Dnes sa na trhu s elektronikou stretávame s pojmom Android TV. Ale priznajme si, kto by kupoval nový televízor, ktorého cena je okolo 500 či 600 Euro, pričom máme ešte „starý“, ktorý je plne funkčný a podporuje kvalitný HD obraz? Myslím si, že takúto úvahu máme v hlavách viacerí. Práve preto sa na trhu môžeme stretnúť ešte s podobným názvom a to Android TV Box.

Ide o multimediálne zariadenie, takú krabičku šikovných rozmerov, ktorú ak pripojíte k Vašej pôvodnej HD televízii, máte v podstate tie isté funkcie, akoby ste mali Android Tv. S tým rozdielom, že funkcie budú dostupné na Vašej „starej“ televízii a takýto box /krabička/ stojí do 100 Euro. Je to síce relevantné, ceny sú rôzne, no podľa recenzií, videoukážok a parametrov si myslím, že krabička v hodnote do 100 euro nám bohato postačí, čo viac, všetky jej funkcie možno ani nevyužijeme.

monitor

Takéto boxy totiž disponujú operačným systém Android a áno, teda i skvelou službou Google Play a ešte mnohými inými. No práve služba Google Play nám umožní prístup k tisícom využiteľných aplikácií a hier, cez mnohé aplikácie môžeme sledovať videá rôzneho zamerania. Samozrejmosťou je takisto už predinštalovaná služba Youtube. Vlastne zoberte si, aké funkcie má smartfón či tablet, no a tieto funckie máte teraz i na TV. Ciže aj Facebook, hry, Google a podobne.

Vravíme o šikovnom systéme ktorý je zhotovený tak, aby sme mali všetku dostupnú videozábavu zorganizovanú a vždy po ruke. V tomto smere by som mal spomenúť takisto už zväčša predinštalovanú aplikáciu s názvom Kodi, ktorá dokáže zorganizovať programy z dotyčnej webovej stránky, ktorú pri nadstavení zvolíme.
 
tv

Tých funkcií je skutočne veľa a je pravdepodobné, že mnohé som ešte nespomenul. Pre viac informácií môžete navštíviť rôzne recenzie. 

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.