Nezaradené

Businessman na cestách a služby, ktoré môže využiť

Ľudí vyslaných na pracovnú služobnú cestu spojenú s biznisom vidíme vo filmoch ako cestujúcich, ktorí majú starostí a práce vyše hlavy, cestou nerelaxujú, pracujú a pripravujú svoje projekty. A zrejme to nevidíme iba vo filmoch, ale aj v realite. Dnešná doba priniesla technológiu, ktorú ocenia najmä cestujúci biznismeni, teda prenosné zariadenia ako smartfóny, tablety, či notebooky. Zariadenia disponujú pripojením k internetu a obsahom množstva dostupných a praktických aplikácií. Ale zodpovedný človek túžiaci svoju prácu spraviť čo najlepšie vie, že k práci potrebuje aspoň trochu kľudu a sústredenia sa.

noviny

Takú dlhšiu chvíľu iba sám pre seba a svoju povinnosť. Uponáhľaná práca rušená neustálou chôdzou a brblaním okoloidúcich či spolucestujúcich, alebo nedostatkom miesta môže priniesť neželaný efekt, kedy práca spojená s projektom nakoniec nebude vypracovaná tak, ako sme si v duchu predstavovali, či telefonát nebude prebiehať úspešne a zrozumiteľne. Pre cestujúcich workoholikov tak existujú dostupné riešenia.

spěch

Coworkingové centrá
Sú to prenajateľné priestory s nižšou cenou určené práve pre biznismenov na cestách. Ak vystúpite v meste a máte k dispozícií pár dní, ktoré však chcete venovať väčšinou administratívnej práci, v mestách ako Bratislava, Martin, Poprad, Košice, si môžete prenajať tieto spomenuté priestory. Je to vlastne taká kancelária na kratšiu dobu, za nižší poplatok, s cenou od 15 eur/deň. V cene sú započítané i dostupné právne konzultácie.

mhd

Biznis trieda
V prípade, že sa nemáte záujem zdržovať niekoľko dní a najradšej by ste prácu stihli už vo vlaku, môžete si zajednať lístok do tkzv. biznis triedy. Napríklad na trase Bratislava – Košice či spojom smer Praha, vozne disponujú i špeciálnym oddelením s týmto názvom, kde vás čakajú kožené sedačky, prístup k internetu, pracovný stolík, no a hlavne kľud pri práci.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.