Nezaradené

Skutočný zážitok pilota formule Renault 2.0

Už odmalička sme aspoň v TV sledovali závody rýchlych vozov, známych ako formule. Už vtedy sme obdivovali ich rýchlosť a boli sme si vedomí, že takéto vozy nie sú na diaľnici a bežných cestách povolené. Formule sú určené len na špeciálne dráhy, tie pretekárske. Predsa ide o čisto športový, pretekársky voz, ktorý sa pohybuje veľmi rýchlo. No a práve to je na ňom to zaujímavé, čo mnohých priťahuje. Tá rýchlosť a adenalín i samotný dizajn navrhnutý k čo najvyššej rýchlosti.

okruh

Zrejme mnohí vieme, že dnes sa na tieto preteky nemusíme dívať len z TV, môžeme byť priamymi účastníkmi a formulu šoférovať!
Samozrejme nebudeme súperiť so svetovými závodníkmi na najslávnejšom okruhu, ale poskytuje sa nám množstvo služieb spojených s autodráhou a zapožičaním takéhoto vozidla, pričom si na dráhe môžeme zajazdiť i sami, no najlepšie proti ostatným účastníkom, najlepšie proti kamarátom.
Ponúka sa nám i služba, ktorá nám umožní šoférovať formulu Renault 2.0!
Konkétne máme tútu možnosť v Trenčíne, pričom nás jazda na 4 kolá výjde 129 Euro, jazda na 7 kôl 199 Euro, alebo 15 minútová jazda 259 Euro. Jazdí sa na letiskovom okruhu.

formule

Takže nás čaká skutočne reálny zážitok, akoby sme boli v koži skutočného závodníka súťaže F1. S vozidlom i dráhou, ktoré k tomu patria, užijeme si aj ten pravý adrenalín spojený s ovládaním tohto rýchleho vozidla. Behom štryroch sekúnd už idete vyše 100 km/h. Super!

závodní auto

Okruh je dlhý 2 km a je zabezpečené, aby účastníka neblokovala žiadna premávka. Pokiaľ si predstavujete krátku a okrúhlu cestu so samými zátačkami, kedy budete musieť ísť pomalou rýchlosťou, ste na omyle! Na tejto dráhe nájdeme skôr rovné úseky, kedy môžete poriadne zrýchliť, pokiaľ budete mať odvahu. Presne takýto rovný úsek je stvorený pre tú rýchlejšiu jazdu bez zbytočných rýchlostných obmedzení. Je to v prvom rade o skvelom zážitku z adrenalínu a rýchlej jazdy.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.