Nezaradené

Verejná stránka pre grafické súbory


Pinterest je taká originálna a populárna stránka, v podstate sociálna sieť, na ktorej užívatelia medzi sebou vymieňajú „piny“.  Ako to však funguje a čo sú „piny“, to musím rozpísať obšírenejšie, no pritom sa jedná o úplne jednoduchú a praktickú vec.

klávesnice

Webová stránka Pinterest obsahuje obrovské množstvo obrázkov na každú tému, naozaj tu nájdete úplne všetko, no v grafickej podobe, ako obrázky. Obrázky, ktoré vás zaujmú, si jedným kliknutím zaradíte medzi svoju zbierku, ktorú si vytvoríte vo svojom profile. Zaberie to len pár sekúnd. Takýmto štýlom sa vám v profile hromadia vaše obľúbené obrázky a ľudia, ktorých tie isté obrázkové súbory zaujímajú takisto, sa tak automaticky dostanú i k vašej zbierke, k vášmu albumu a takto medzi sebou obrázkové súbory užívate a to bez nejakých obmedzení či zakodovaných profilov a hesiel. Je to také slobodné „zdieľanie“ užívateľov navzájom.

Napríklad i Vy osobne kliknete na ľubovoľný obrázok na tejto stránke a automaticky sa Vám objaví odporučenie galérií a užívateľov, ktorí týmto konktétnym, no zrejme i podobnými obrázkami disponujú a môžete si tak vyberať aj z ich zbierky.

Stránka je ideálna pre mnoho záujmov. Či sa zaoberáte o návody na cvičenie, recepty, autá, domácnosť, módu, elektroniku, vieohry, filmy, hudbu,… takto sa s ostatnými ľuďmi na internete z celého sveta môžete medzi sebou deliť o návody, rady, no i zbierky obrázkov na rôzne témy, napríklad i humorné. Každopádne naozaj každá téma, aká vás napadne, na takú nájdete zbierku obrázkov a piny.

média

Nový deň, nové prekvapenie
Pinterest dokonca takisto má tú svoju umelú, počítačovú intelgenciu a pokúsi sa zozbierať zbierku súborov, ktoré by vás na základe vášho najčastejšieho hľadania mohla zaujať. Zbierku, ktorou vás Pinterest prekvapí môžete ignorovať. Ale samozrejme nemusíte, určite sa oplatí do nej pozrieť. Takouto zbierkou vás Pinterest prekvapí takmer denne. No ukladať ju nemusíte, pokiaľ tam nenájdete nič vhodné.

Proudly powered by WordPress | Theme: Outfit Blog by Crimson Themes.